Brak kategorii

Spotkania

SPOTKANIA KGW w Kościelcu Kujawskim Gmina Pakość

Z inicjatywy KGW Gminy Pakość: KGW Wielowieś oraz KGW Kościelec Kujawski członkinie okolicznych KGW spotkały się sentymentalnie 21 listopada 2015r w Zespole Szkół Rolniczych w Kościelcu – 70 letniej jubilatce kształcenia zawodowego rolników. Była prezentacja produktów i wyrobów związanych z zbliżającymi się świętami oraz występ Zespołu „Kłopocianki” przy KGW Kłopot oraz Grupy Teatralnej przy KGW Lisewo Kościelne z sąsiedniej gminy Złotniki Kujawskie.

Migawki ze spotkania w Kościelcu (tutaj)


SPOTKANIA KGW Gminy Mogilno w świetlicy w Twierdzinie

Z inicjatywy Gminnej Rady KGW w Mogilnie (Małgosi Małeckiej i Krysi Posłusznej) zorganizowano 19 listopada 2015r w Twierdzinie „Spotkanie KGW z gęsiną

Były wykłady specjalistów, prezentacje potraw oraz możliwość posmakowania gęsiny z udziałem zaproszonych gości. Miny uczestniczek wskazują na udane spotkanie.

Migawki ze spotkania w Twierdzinie (tutaj)


SPOTKANIA KGW Gminy Strzelno

Z inicjatywy Gminnej Rady KGW w Strzelnie (i Grażyny Leśna) zorganizowano 20 listopada 2015r uroczyste zebranie Gminnej Rady KGW, gdzie m.in. wyróżniającym się liderkom wręczono wyróżnienia w postaci: „Order Serca Matkom Wsi” i „Zasłużony dla Kółek Rolniczych”.

Spotkanie sprawnie poprowadziła długoletnia Przewodnicząca Cecylia Skonieczna. Były kwiaty, życzenia oraz gratulacje od koleżanek i uczestniczących władz.

Migawki ze spotkania w Strzelnie (tutaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *